XX kolejka: Poskromić lidera!

Dziś zawitamy do Trzebnicy, miasta lidera klasy okręgowej, bezsprzecznie kandydata nr 1 do awansu do 4 ligi.

W piątej wiosennej kolejce czeka Nas prawdziwy egzamin, czeka nas mecz, który ma dać odpowiedź czy zaliczamy się do ścisłej czołówki ligi. Chcemy ten egzamin zdać celująco! Mamy wielka ochotę przerwać świetną passę gospodarzy. Rywal jest w znakomitej formie, w dotychczasowych meczach zanotował tylko dwa remisy i resztę meczy wygrał. W tym miejscu zwraca uwagę fakt,iż dwa remisy "przydarzyły" się Polonii w dwóch pierwszych meczach rundy wiosennej. W tabeli rundy wiosennej Energetyk (9pkt) o jedno oczko wyprzedza Polonię Trzebnica (8pkt). Należy też wspomnieć,iż defensywa trzebniczan w rewanżowej kampanii nie straciła jeszcze gola! W naszym zespole po pauzie za żółte kartki wracają Tomaszowie: Sokół i Rudolf co znacznie wzmocni naszą siłę ofensywną. Zapowiada się ciekawy spektakl.

W rundzie jesiennej w Siechnicach po dobrym meczu Polonia wygrała 4:1

Zapraszamy kibiców!