Bardzo udany weekend naszych młodych piłkarzy

TRAMPKARZE tr. Szwabowicz

relacja trenera Artura:

Widawa Bierutów – Energetyk Siechnice 2:13

Gole: Januszkiewicz 5, Szydłowski 2, Mazur 2, Poręba 2, Tomek Chmiel, samobójcza

Nowy sezon, nowe nadzieje i z nową wiarą na lepsze rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu już z początkiem sierpnia. Długo DZPN kazał nam czekać na poznanie rywali w II sezonie jaki rozgrywamy w terenowej lidze trampkarzy. Tym razem przydzielono nas do grupy nr III.

Już nie jako nowicjusze w pierwszym meczu zawitaliśmy do Bierutowa gdzie nasze przygotowanie sprawdzić miała tamtejsza Widawa, Po przyjeździe zauroczyła nas płyta, gdzie przygotowania trawy nie pozazdrościłby nie jeden ligowy klub i naprawdę nie jest to przesada. Aż się grać chciało.....i tę ochotę pokazali nasi zawodnicy.

Dobry, mądrze rozegrany mecz daje nam fantastyczne zwycięstwo 13:2. To naprawdę w porównaniu z zeszłym rokiem mocny progres. Graliśmy dużo piłką kończąc skutecznie każdą rozpoczętą akcję. Miło było patrzeć na dominację na boisku naszej drużyny. Byliśmy szybsi, silniejsi i mądrzejsi po piłkarsku od przeciwników. A przede wszystkim nasi młodzi zawodnicy od początku do końca starali się utrzymywać swój styl gry (no może niekiedy fantazja ponosiła, ale cóż w takim meczu można to wybaczyć). Słuchali uwag i pokazali kolegom z Bierutowa iż ciężkie treningi i cierpliwa praca na nich przynosi wymierne rezultaty.

Jednocześnie zapraszamy kibiców na wspólną zabawę już w najbliższą sobotę. Tam nasi zawodnicy zagrają kolejny mecz tym razem w Siechnicach. Tak więc czekamy na wasze wsparcie.

MŁODZICY tr. Kropski

relacja trenera Łukasza:

Polonia Miłoszyce – Energetyk Siechnice 0:4

Gole: Jakub Ciupiński, Łukasz Opaliński 2, Marcel Bogusz Asysty: Ciupiński, Jakub Opaliński, Albert,Bury

Zawodnik meczu: Łukasz Opaliński

Skład: Bury, Murdza, Skrzypczak, Wiatrowski, Albert, Ciupiński, Ogiński, Opaliński Łukasz, Macyszyn, Chlebik, Opaliński Jakub, Bogusz

5 września nasza drużyna rozpoczęła swój drugi sezon w lidze Młodzików (11-12 lat). W poprzednim sezonie byliśmy bez wątpienia najmłodszą drużyną, za co płaciliśmy duże frycowe. Ten sezon zaczęliśmy z Polonią Miłoszyce, składem ze średnią wieku 10.42, a w nim znaleźli się:. Mecz Energetyk zaczął dobrze, chociaż brakowało spokoju w rozegraniu akcji, nad czym mocno pracujemy. Kilka naprawdę świetnych akcji skrzydłami nie daje nam bramki - brakowało precyzji, spokoju lub na przeszkodzie stawał bramkarz gospodarzy. W 22 minucie Ciupiński Jakub daje nam prowadzenie, po świetnej akcji Alberta na lewym skrzydle i błędzie bramkarza. W pierwszej połowie rywal nie zagroził naszej bramce, a my jeszcze kilka razy tworzymy coś na skrzydłach, ale pod bramką za bardzo chcemy.
Na drugą połowę daję wskazówkę zawodnikom by częściej przenosili ciężar gry z jednego skrzydła na drugie i z tego padają wszystkie bramki w drugiej połowie. Najpierw po asystach Jakubów, aktywny Łukasz Opaliński wyprowadza nas na 3 bramkowe prowadzenie. Od tego momentu trochę odpuściliśmy i gospodarze stwarzają kilka dogodnych sytuacji, ale strzały są albo niecelne albo dobrą formę potwierdzają również bramkarze Bury i Ogiński. W końcówce spotkania dobijamy przeciwników, a konkretnie robi to Marcel Bogusz, po zagraniu Alana. Pierwsze zwycięstwo, chłopaki mówią że mamy lidera, chociaż nikt w klubie w tabelę nie zagląda. Pracujemy konsekwentnie, a z tej mąki będzie taki chleb jakiego jeszcze nie jedliśmy:)

ŻAKI grupa tr. Czerniejewskiego

Bardzo udanie w sobotnie popołudnie na Polach Marsowych we Wrocławiu w turnieju DZPN-u zaprezentowali się zawodnicy trenera Grzegorza oraz uzyskali następujące wyniki:

Energetyk–Ślęza 0:1 Energetyk–UKS Kiełczów Academy 3:2 Energetyk–Bumerang 2:0                                    Energetyk–PKS I Łany 3:0 Energetyk – PKS II Łany 2:3

Skład: Franek Bochniarz, Franek Kiec, Filip Felsztyński, Filip Kroczak, Adaś Cynowski, Radek Pietkiewicz, Kamil Serafinowicz, Bartek Jopek, Natan Gąsiorowski

ORLIKI (II grupy tr. Kropski)

relacja trenera Łukasza:

W niedzielę wystawiliśmy dwie drużyny w turnieju Dzpn rocznika 2005-2006 Energetyk I – Bury, Bogusz, Ciupiński, Dudziak, Ogiński, Chlebik, J.Opaliński, Jon Energetyk II - Kinsner, Guzik, Kurzawa, Kurkowiak, Popow, Karczewski, Obecny, Kroczak, Kalata, Janik

Tutaj przyjechaliśmy ogrywać się, łapać doświadczenie, szczególnie Energetyk II, czyli grupa w całości złożona z rocznika 2006 z którą dopiero zaczynam współprace w zastępstwie za kontuzjowanego Trenera Mariusza. Pięć przegranych i jedna wygrana daje dość dobry materiał poglądowy dla mnie, wiem nad czym musimy pracować w najbliższych miesiącach, ale jedno wiem na pewno chłopaki mają frajdę z gry i dużo chęci, co pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość. Energetyk I to cztery pewne zwycięstwa i dwie minimalne przegrane, szczególnie zacięty mecz z Polonią Wrocław I, przegrany w szwedzkiej dogrywce, gdy na boisku zostało już tylko 4 zawodników, był pełen emocji. Jestem zadowolony z wszystkich chłopaków, a chcącym coś osiągnąć przypominam! Pracujmy spokojnie, cierpliwie i konsekwentnie. Pozdrawiam i zapraszam za tydzień:)