Towarzyskie Granie na Orliku

Kolejne zmagania naszych najmłodszych drużyn za Nami...

W sobotnie popołudnie 19 maja młodzi piłkarze K.S. Energetyk Siechnice z rocznika 2010 i 2011 wraz z grupą dziewczynek rozegrali bardzo wartościowe sparingi z drużynami MGKS 1945 Oława oraz Sokół Marcinkowice. Było bardzo dużo grania, ładnych akcji oraz mnóstwo strzelonych goli. Wnioski z takich spotkań nasuwają się same. Nasi młodzi piłkarze potrzebują dużo grania i rywalizacji z kolegami z innych zespołów. Bardzo dziękujemy drużynom z Marcinkowic i Oławy za przyjazd i mamy nadzieje, że niebawem również spotkamy się u nich.

Dziękujemy również dopingującym rodzicom oraz naszym partnerom: FIRMIE CITRONEX oraz Dyskontowi Paliwowemu CITRONEX Siechnice za przekazane banany. Po dużym wysiłku wszystkim dzieciakom bardzo smakowały.