Turniej " Małego Bohatera" pamięci Żołnierzy Wyklętych

Kolejny niezwykły turniej za Nami...

W sobotę 3 marca 2018 na hali w Siechnicach odbył I Halowy Turniej Piłkarski „Małego Bohatera” pamięci Żołnierzy Wyklętych. W turnieju udział wzięły Unia Wrocław, trzy zespoły Energetyka Siechnice oraz dwa zespoły UKP Rafin Żerniki Wrocławskie. W/w kluby zgrały najmocniejszymi składami którymi dysponują. Nasze zespoły spisały się świetnie. Zespoły nasze prowadziły grę, stwarzały bardzo dużo sytuacji pod bramkowych. Fantastyczną partię rozegrał bramkarz Unii Wrocław, który interweniował w sytuacjach wręcz niemożliwych, w naszych zespołach pojawili się nowi liderzy - nowi bohaterowie. Klasyfikacji końcowej nie było, ponieważ postawiliśmy na dobrą zabawę oraz na zdobywanie kolejnych doświadczeń w starciu z innymi drużynami u boku historii Żołnierzy Wyklętych.

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju Instytutowi Pamięci Narodowej, Posłowi na Sejm Przemysławowi Czarneckiemu, Radiu Rodzina jak i naszym wspaniałym rodzicom i do zobaczenia za rok!