Żaki tr. Alamy gościły w Sadkowie

Relacja z turnieju w Sadkowie trenera Ł.Alamy:

W minioną sobotę drużyna KS Energetyk Siechnice - grupa Żak prowadzona przez Łukasza Alamę pojechała na turniej do Sadkowa, organizowany przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. W turnieju w kategorii Żak uczestniczyło 6 zespołów: KS Energetyk Siechnice, WKS Wierzbice, Orzeł Pustków Wilczkowski, dwa zespoły Bystrzycy Kąty Wrocławskie oraz żeńska drużyna Orła Sadowice. Nasi młodzi zawodnicy wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem i determinacją. Z meczu na mecz prezentowali się coraz lepiej. Gdy minęła trema z pierwszych przegranych spotkań z drużynami z Wierzbic i Pustkowa Wilczkowskiego, nasi zawodnicy wygrali i zremisowali spotkania z drużynami z Kątów Wrocławskich oraz wygrali z zespołem żeńskim z Sadowic. Mimo zmiennej pogody humory dopisywały, wszyscy dobrze się bawili, a pozytywne emocje będą dobrą pamiątką z tego wyjazdu.

SKŁAD:

1. Franek Bochniarz