Gramy, zapowiedź weekendu!

W obu spotkaniach jesteśmy na papierze faworytem, obowiązkiem naszym jest potwierdzić to na murawie.

SENIORZY: Grom Szczodrów - Energetyk g.14:00 (niedziela)

W niedziele podopieczni trenera Tomasza Rudolfa zmierzą się na wyjeździe z Gromem Szczodrów. Gospodarzom nie wiedzie się najlepiej w obecnych rozgrywkach i plasują się w dolnych rejonach tabeli. Ale zdaje się złapali drugi oddech gdyż przed tygodniem pokonali w meczu o 6 punktów na wyjeździe. Będą na pewno chcieli pozbawić nas punktów. W naszej drużynie oprócz kontuzjowanego Tomasza Rudolfa oraz kapitana Marcina Józefowicza wszyscy są do dyspozycji. Jedziemy pokazać dobry futbol i zdobyć 3 punkty!

TRAMPKARZE: Energetyk - Widawa Psary g.11:00 (sobota)

Ekipa trenera Szwabowicza na własnym boisku podejmuje zespół Widawy Psary. Trampkarze będą chcieli podtrzymać dobrą passę i zgarnąć komplet oczek. Zespół ten rozwija się z meczu na mecz, z treningu na trening i cieszymy się z postępów tych chłopaków. Życzymy powodzenia!

MŁODZICY: Energetyk - Sokół Marcinkowice 0:8 mecz rozegrany awansem w piątek.